Auto Moto Classic - formularz zgłoszeniowy

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA POJAZDU NA WYSTAWĘ „AUTO MOTO CLASSIC”

* - pola wymagane

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie w powyższym formularzu rejestracyjnym adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Expo Mazury S.A., w szczególności o firmie Expo Mazury S.A., jej ofertach specjalnych, produktach oraz usługach, w tym newslettera.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Expo Mazury S.A. nadesłanych przeze mnie fotografii w celu ich umieszczenia przez Expo Mazury S.A. na stronie internetowej: www.automoto-arena.pl w zakładce: Strefa klasyków. Zgoda obejmuje: wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę fotografii w celu dostosowania do wymogów technicznych strony www., publiczne udostępnianie za pośrednictwem sieci WWW (Internet), jak również przechowywanie, archiwizowanie i użytkowanie kopii zapasowych. Zgoda zostaje wyrażona bezterminowo, nieodpłatnie i bez ograniczeń podmiotowych i przedmiotowych.
Oświadczam, że nadesłane przeze mnie fotografie zostały wykonane przeze mnie osobiście, posiadam do nich wszelkie prawa oraz zgody osób widocznych na zdjęciach na publikację ich wizerunku.